CENNIK

NOCLEG BLISKO NATURY

NASZA OFERTA

 

  • Ceny domków są zależne od terminu pobytu, wyposażenia domku lub mieszkania oraz standardu zakwaterowania.
  • Domki letniskowe są położone w środku sosnowego lasu, w miejscu widnym i słonecznym, około 10 minut od plaży.
  • Okolica jest zaciszna i spokojna. Teren jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci, a do ich dyspozycji oddajemy plac zabaw, trampolinę oraz stół ping-pongowy.

Rezerwacja i płatności

Wstępna rezerwacja telefoniczna bądź mailowa dokonywana jest na nie dłużej niż 2 dni. Dokonanie rezerwacji wiąże się z akceptacją Regulaminu. Całościowy regulamin znajdziesz tutaj

Pozostała część płatności regulowana jest gotówką w dniu przyjazdu. Po dokonaniu pełnej opłaty za pobyt nie przewiduje się zwrotu pieniędzy z tytułu skrócenia pobytu.
Parking niestrzeżony, bezpłatny dla 1 samochodu. Za każdy kolejny samochód opłata w wysokości 5 zł/dzień.
Ceny za pobyt zawierają VAT.
Rezerwacja jest potwierdzona po wpłacie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w ciągu dwóch dni od zgłoszenia rezerwacji i przesłania dowodu wpłaty drogą mailową.
W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.
Doliczamy opłatę klimatyczną 2,5 zł/osoba za dzień – zgodnie ze stawkami podanymi przez Gminę Rewal.
Wystawiamy faktury VAT.

Dokonanie rezerwacji wiąże się z akceptacją Regulaminu. Całościowy regulamin znajdziesz tutaj.

DOMKI I POKOJE

MIESZKANIA W DOMKU DREWNIANYM

Wybierz spośród jedno- lub dwupoziomowych

DOMKI DREWNIANE

Idealne dla rodzin, max. 6 osób.

MIESZKANIA W SEGMENCIE

Zapewnij sobie komfort w 4-osobowym mieszkaniu.

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dzieciaki mają gdzie się bawić oraz sporo atrakcji (trampolina, huśtawki, piaskownica, stół do ping-ponga itd.) Domki bardzo ładne o wysokim standardzie. Warto tu odpocząć, umiejscowienie ośrodka w lesie to dodatkowy atut tego miejsca. Umiejscowienie ośrodka sprawia że praktycznie wszędzie jest blisko, Właściciele bardzo milli, pozdrawiamy i na pewno wrócimy.

 

Remigiusz

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Ośrodek czysty, spokojna atmosfera, blisko morza. Polecam rodzinom chcącym odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu. Dobre zaplecze dla dzieci- piaskownica,huśtawki, stół do tenisa stołowego, trampolina oraz inne atrakcje. Bardzo pomocni i uczynni właściciele ośrodka. Atutem jest mała ilość osób na plaży. Gorąco polecam.

 

Andrzej

Spokojna, zaciszna, a zarazem słoneczna okolica sprawi, że Wasze wakacje będą wyjątkowe. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą noclegów w Pobierowie.