ATRAKCJE

Spędź miło każdą chwilę

PLAŻA

Do największych atrakcji jednej z najbardziej znanych i najładniejszych miejscowości polskiego wybrzeża – jaką jest oczywiście Pobierowo – można zaliczyć piękną, czystą i strzeżoną w sezonie plażę. Na plaży w Pobierowie odbywa się doroczna impreza pod nazwą „Akademia Słońca”.

PAPUGARNIA

Odwiedzając Papugarnię w Pobierowie będą mieli Państwo okazję, aby z bliska przyjrzeć się tym egzotycznym ptakom, nakarmić je i może nawet dotknąć lub wziąć na ręce – pod warunkiem, że papuga też będzie miała na to ochotę. Możliwość obcowania z tymi pięknymi stworzeniami zapewni niezapomniane przeżycia dzieciom i dorosłym. Całość doskonale uzupełnia przewodnik, który dzieli się z odwiedzającymi swoją rozległą wiedzą na temat tych mądrych zwierząt.

MAGICZNY DOMEK

Coraz częściej w całej Polsce spotykane są domy stojące „na głowie”. I taki dom stanął też w Pobierowie – jest to Magiczny Domek przy ulicy Grunwaldzkiej 35. Jest w pełni umeblowany, co dodatkowo potęguje efekt obrócenia wszystkiego do góry nogami. Wchodząc do środka należy być przygotowanym na to, że nasz umysł dozna szoku, a poczucie równowagi zostanie zaburzone. Taki spacer po suficie z pewnością zapewni wyjątkowe wrażenia, nie wspominając o zabawnych zdjęciach.

PARK LINOWY

Dla wczasowiczów lubiących spędzać aktywnie czas, superatrakcją będą 2 parki linowe, które znajdują się w Pobierowie. Zabawa na wysokości to idealny sposób na zebranie ciekawych doświadczeń i oryginalne spędzenie wolnego czasu. Rozrywka pod okiem instruktorów w rodzinnym gronie to gwarancja wspomnień i niesamowitych zdjęć. Nie zapomnijcie podzielić się nimi w sieci!

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dzieciaki mają gdzie się bawić oraz sporo atrakcji (trampolina, huśtawki, piaskownica, stół do ping-ponga itd.) Domki bardzo ładne o wysokim standardzie. Warto tu odpocząć, umiejscowienie ośrodka w lesie to dodatkowy atut tego miejsca. Umiejscowienie ośrodka sprawia że praktycznie wszędzie jest blisko, Właściciele bardzo milli, pozdrawiamy i na pewno wrócimy.

 

Remigiusz

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Ośrodek czysty, spokojna atmosfera, blisko morza. Polecam rodzinom chcącym odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu. Dobre zaplecze dla dzieci- piaskownica,huśtawki, stół do tenisa stołowego, trampolina oraz inne atrakcje. Bardzo pomocni i uczynni właściciele ośrodka. Atutem jest mała ilość osób na plaży. Gorąco polecam.

 

Andrzej

Spokojna, zaciszna, a zarazem słoneczna okolica sprawi, że Wasze wakacje będą wyjątkowe. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą noclegów w Pobierowie.